29.4 C
Brno
Úterý, 16 července, 2024
DomůCestováníMaledivy přímo s rakouskými aerolinkami?

Maledivy přímo s rakouskými aerolinkami?

Vydáno

- Reklama -PR články

V zimě si můžeme vychutnat exotickou dovolenou díky zpátečním letenkám Austrian Airlines již od necelých pěti set.
Exotické destinace s přicházejícím chladným počasím vstupují do své top sezóny. Vědomé jsou si toho i rakouské aerolinky Austrian Airlines, které si pro cestovatele tradičně připravily lety do oblíbených exotických destinací, jako jsou thajský Bangkok, Maledivy, Mauricius nebo mexický Cancún.

Akční letenky Austrian Airlines do exotických destinací momentálně začínají na cenovce od necelých 500 eur zpátečně, v nabídce jsou navíc i přímé lety z vídeňského letiště. Dobrou volbou jsou i pro cestovatele z východního Slovenska – právě díky aerolinkám Austrian mohou na tropickou zimní dovolenou cestovat jen s jedním přestupem ve Vídni.

O oblibě rakouských aerolinií svědčí i data cestovní kanceláře Pelikán, podle nichž si při letech do mexického Cancúnu volí rakouské aerolinky 40 procent rekreantů, u Malediv je to 30 procent.

Zážitek z dovolené přitom může začínat už na palubě letadla, a to díky letenkám v luxusní byznys třídě. K dispozici jsou také letenky v takzvané prémiové ekonomické třídě, která oproti ekonomické třídě nabízí za menší příplatek větší komfort.

Ve spolupráci s cestovní kanceláří Pelikán přinášíme čtyři akční letenky do nejoblíbenějších exotických destinací.

Maledivy
Rajské ostrovy vítají návštěvníky na takříkajíc soukromých ostrovech. Maledivy jsou známé konceptem jeden-ostrov-jeden-resort, díky čemuž poskytují návštěvníkům dokonalé soukromí.

Ostrovy jsou obklopeny tyrkysovými vodami a bílými plážemi poskytující dokonalý relax. Ti aktivnější si během pobytu na Maledivách přijdou na své při šnorchlování či potápění a objevování živých korálových útesů.

Zajímavou aktivitou, která přitahuje množství rekreantů, je i pozorování až 12 druhů velryb a delfínů, jejichž domovem jsou právě vody Indického oceánu omývající pobřeží Malediv.

Zpáteční letenky na Maledivy začínají na cenovce již od necelých 830 eur s odletem z Košic, k dispozici je i přímý let z vídeňského letiště. K dispozici je i přímý let na Maledivy ve třídě premium economy – ten začíná na cenovce od necelých 2200 eur zpátečně.

Mauricius
Mauritius je mnohem víc než jen dovolenou na pláži. Tato ostrovní krajina totiž nabízí ohromné přírodní divadlo v podobě mohutných vodopádů a útesů, nádherných národních parků či osvěžujících hor.

Vnitrozemí se pyšní národním parkem Black River Gorges, který je znám nejen svou jedinečnou divokou přírodou, ale také množstvím turistických tras, vodopádů a dechberoucích výhledů. Oblíbený je také výlet na ostrůvek Ile aux Cerfs, který nabízí nádherné bílé pláže a také možnosti vodních sportů a jiných oddechových aktivit.

Zpáteční letenky na Mauricius začínají na cenovce od necelých 1000 eur s přímým letem z Vídně. Na výběr je také let ve třídě premium economy nebo byznys třídě – zpáteční letenky na Mauricius začínají na cenovce od necelých 1900 eur.

Cancún, Mexiko
Cancún jako nejluxusnější letovisko Mexika je o relaxu na pláži, opalování, dobré tequile a o skvělém počasí. Mexiko, a obzvláště Cancún, je sluncem známo celoročně.

Návštěva pláže během dovolené v Mexiku je celodenní aktivitou – tu lze spojit se šnorchlováním či rovnou potápěním. Místní korálové útesy se mohou pyšnit bohatým podmořským světem, ve kterém žijí například i více druhů mořských želv, rejnoků či žraloci citrónové.

V blízkosti Cancúnu – zhruba dvě hodiny cesty autem – není třeba vynechat ani další oblíbenou oblast – Tulum. Dvě hodiny od Tulumu se nachází novodobý div světa – Chichen Itza.

Zpáteční letenky do mexického Cancúnu začínají s přímým letem na cenovce od necelých 700 eur s odletem z vídeňského letiště.

Bangkok
Thajským ostrovním lákadlům, jako jsou Phuket či Koh Samui, konkuruje rušné hlavní město. Bangkok je směsicí ohromujících chrámů, historických památek, vynikajícího jídla a pulsujícího nočního života.

Při návštěvě města nelze vynechat prohlídku Královského paláce, nedaleko kterého se nachází pozoruhodný chrám Wat Pho s obrovskou sochou zlatého ležícího Buddhy. Nejlepší jídlo nabízí čtvrť China Town, za zábavou je třeba se vybrat na populární ulici Khao San Road.

Bangkok je mimo jiné vstupní branou do Thajska, za zvážení proto stojí výlet na okolní oblíbené ostrovy, na které směřuje množství letů přímo z hlavního města.

Zpáteční letenky do Bangkoku začínají na cenovce již od necelých 500 eur s odletem z Budapešti. K dispozici je i přímý let z vídeňského letiště s cenovkou od necelých 1050 eur, a také let v premium economy a byznys třídě.

Nejnovější články

Nešťastní klienti Maliny přišli o peníze.Teď čelí lživým telefonátům

Měl to být strategický partner při reorganizaci krachujícího holdingu Malina. Místo toho společnost TnG...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem...

Jak si zajistit úspěchy pro webovou stránku

V dnešní digitální době je pro každou firmu nezbytné mít silnou online přítomnost a...

Mobil půjčka – na ruku ještě dnes 

Půjčky přes mobil, nazývané také jako SMS půjčky, jsou po celém světě stále populárnější....

Další články autora

U soudu pokračuje proces v kauze Jidáš, Rehák je obviněn z činnosti pro sýkorovce

U trestního soudu pokračuje proces s exředitelem úřadu zvláštních policejních činností Jozefem Rehákem, kterého...

Donovaly byly uzavřeny pro kamiony, důvodem je husté sněžení

Horský průchod Donovaly byly uzavřeny pro nákladní dopravu nad deset metrů. Důvodem je husté...

Města a obce protestují, vypnutím osvětlení chtějí upozornit na ceny energií

Několik města a obce na Slovensku zhaslo na půlhodinu veřejné osvětlení. Chtějí tak upozornit...